HTML příručka

kapely

PUBLIC RELATIONS v nové sestavě natáčejí singl Close To Sun, kterým startují novou éru kapely. K tomu je samozřejmě potřeba pár fotek, které odhalují jejich podoby. Nové PROMO je na světě!

Biografie

Skupina PUBLIC RELATIONS vznikla v roce 2004, kdy ji založil tehdy ještě bubeník SunAlchemy. Ten se po nějakém čase ujal postu frontmana a zpěváka. V kapele se vystřídalo mnoho muzikantů, až se v roce 2008 sestava usadila v podobě SunAlchemy – zpěv, Thomas de Balder – kytara, SOSman – kytara, T-KLOX – baskytara a CZvandra – bicí.

V této sestavě kapela natočila v roce 2008 své debutové album s názvem „No Turns“ a začala vystupovat na klubových a festivalových pódiích, posílená perkusionistou a showmanem Gazou. O rok později skupinu opouští CZvandra a jeho místo zaujímá Marky, který se po 13 letech vrátil z USA. Kapela pokračuje v koncertování, později už bez Gazy, který se rozhodl s PUBLIC RELATIONS dále nevystupovat.

V té době probíhají intenzivní práce na novém materiálu, které vyvrcholily v roce 2011 vydáním alba s názvem „The Platinum Air“. Po křtu a sérii koncertů, na kterých jako host vystoupila zpěvačka Martina Pártlová, si kapela dává menší prázdniny a SunAlchemy začíná pracovat na sólovém materiálu. V červenci 2012 – k datu osmého výročí založení kapely – se SunAlchemy rozhodl věnovat pouze své sólové kariéře a PUBLIC RELATIONS opouští. Spolu s ním odchází i kytarista Thomas de Balder.

Na začátku roku 2013 našla kapela po dlouhém hledání náhradu na post frontmana PUBLIC RELATIONS. Tím pravým člověkem, který dokonale zapadl do představ a plánů skupiny, se stal zpěvák Comar, který má za sebou účinkování v mnoha kapelách a projektech.

Aktuální sestava PR:

Comar – zpěv
SOSman – kytara
T-KLOX – baskytara
Marky – bicí

HTML příručkaHTML příručkaHTML příručka

www.howtoaddlikebutton.com

einfach hier schauen..